Loading...
ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
ПОДИВИТИСЬ ВІДЕО
наші бренди
сертифікати
про компанію
Miratox сьогодні — це: офіційний дистриб’ютор в Україні компаній Xcelens (Швейцарія), Medixa та Mesorga (Італія)
У портфелі компанії — ін’єкційні препарати, засоби медичного призначення та витратні матеріали для спеціалістів естетичної медицини. Серед них — філери преміум-сегменту, біоревіталізанти/біорепаранти, мезопрепарати, пілінги,
плацентарні засоби, пробірки для плазмотерапії.

  • широка мережа регіональних представництв з центральним офісом у м. Києві
Вона охоплює основні обласні центри та потужні міста, такі як Вінниця, Дніпро, Житомир, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Львів, Маріуполь, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Черкаси.

  • відомий бізнес-гравець у beauty-сегменті
Ми представляємо в Україні новітні розробки та сучасніші технології, постійно поповнюємо асортимент. Крім того, ретельно відслідковуємо найгарячіші тренди в сфері естетичної медицини, що обговорюються на авторитетних форумах і
конференціях. Протягом останніх років компанія — постійний учасник і спонсор ТОПових вітчизняних подій, зокрема S Congress, Injection Congress. Представники Miratox неодноразово брали участь у міжнародних конгресах як спікери та гості.

  • потужний навчальний центр
Ми переконані: досягти краси та вічної молодості вдається за допомогою комплексного підходу, уваги та турботи про здоров’я, харчування, психоемоційний стан. Сяючий вигляд і гарне самопочуття — це не тільки про усунення естетичних недоліків за допомогою косметологічних процедур, а й про усвідомлену, терапевтично обґрунтовану стратегію профілактики й корекції системних порушень. Тому усі навчальні програми ми наповнюємо фундаментальними знаннями, необхідними лікарям.
Серед тренерів Miratox — спеціалісти естетичної медицини, дерматовенерологи, стоматологи, неврологи, ревматологи, офтальмологи, гінекологи-ендокринологи і навіть спеціалісти акупунктурних технік! На базі кожного з регіональних представництв функціонують Учбові центри Miratox, де щороку відбуваються сотні семінарів. Перелік тем, форматів, ступенів складності навчання вражає: це і навчання з «0» з постановкою руки, і вдосконалення практичної майстерності, і відпрацювання певної техніки чи авторської методики.
Тет-а-тет із тренером, у парі з колегою, в групі з 3-5 фахівців, на базі нашого учбового центру або виїзний семінар у вашому салоні/клініці — з Miratox усе можливо! Ми запропонуємо варіант навчання, ідеальний саме для вас. А після курсу забезпечуємо постійну інформаційно-консультативну підтримку, допомагаємо у випадку непередбачуваних ситуацій.

  • надійний партнер лікарів-косметологів
Miratox представляє дієві й безпечні європейські препарати за доступною вартістю, гарантує їх швидку доставку. Наш логістичний центр та кур’єрська служба працюють, немов швейцарський годинник. Доступні кілька видів доставки (кур’єром по місту, «Новою поштою», таксі), у
тому числі «сьогодні на сьогодні»; зручні способи оплати; програма лояльності, акції та подарунки. До кожного замовлення безкоштовно додаються чудові промо-матеріали, карти пацієнта, інформаційні буклети, корисні дрібнички. Замовлення надійно упаковані. Чітко дотримується температурний режим транспортування й зберігання для засобів, які цього потребують. Ми встановили високу планку щодо асортименту й сервісу — й дуже цим пишаємося.
Miratox — більше, ніж просто компанія з продажу препаратів для естетичної медицини. Щодня наша команда докладає максимум зусиль, щоб забезпечити WOW-ефект, WOW-результат, WOW-сервіс.
Ми робимо світ красивішим і працюємо для вас із любов’ю!
Click to order
Запит вартості таких препаратів
Total: 
Ваше і`мя
Ваш Email
Ваш телефон
Зв'язок
Меню
Каталог
Пошук
© 2019 Miratox
ПІДПИСКА
МЕНЮ
КОНТАКТИ